| Mădălina279 a întrebat:

Ce părere aveţi despre fraţi?
kldfkjlasdhjfhdsaj Imi urasc fratele! Ma bat mereu cu el. Ma intreb cum e sa fii singura la parinti! Deci nu il mai suport, ma bat mereu cu el. X_x O dată mia' spart nasul. crying (are 18 ani, va vine sa credeti ca un baiat da intr-o fata?, deci il urasc! Nu vreau sa ii spun mamei sa nu o supar.
Pe langa asta asculta si melodi...oh go onj vai de capul lor. Nu spun denumirile. Cu toate astea. ma intreb oare mai exista asa frati? De ce nu pot sa am si eu parte de ceva bun? Un frate bun; el este egoist.
Cateva sfaturi mi-ai fi de folos, multumesc! >big grin

4 răspunsuri:
| OnlyTheScript a răspuns:

Fato, eu am 12 ani, iar fratele meu are 20! Si eu ma bat cu el dar de e la facultate sta la camin si vine doar o data pe saptamana! crede-ma ca o sa inceapa sa iti placa cand te bati cu el! si care e faza ca ti-a spart nasul? mie mi-a rupt un deget deci.

| Mădălina279 explică (pentru OnlyTheScript):

Nu ti se pare ca esti prea dura pentru vârsta ta?! M-ai speriat de la cuvantul ''Fato''... sad

| OnlyTheScript a răspuns (pentru Mădălina279):

Scz.poate te-am luat prea dur.dar am vrut sa te fac sa intelegi ca nu trebuie sa te gandesti asa. vreau sa spun ca nu trebuie sa te gandesti: "oare cum ar fi sa fi fost singura la parinti?" pentru ca mai tarziu va veti intelege foarte bine.

| Elllliiii a răspuns:

Acum pare insuportabil dar mai tarziu chiar o sa va intelegeti bine, o sa vezi:*, mai ales ca ai un sprijin mereu in viata, gandeste-te ca ai tai nu or sa mai fi si tu cu cine ramai? cu el nu? deci..nu te mai stresa atatwinking si nu este dura..doar ti se pare.///esti tu prea sensibila. funda?batting eyelashes