| AnotherShadow a întrebat:

Ce parere aveti despre generatia emo?
Nu vreau jigniri sau ceva de genu " sunt niste distrusi"
Si eu sunt emo asa ca as vrea sa aud ce parere aveti despre aceasta generatie ^_^
Dau funda ^_^

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu am nimic ca unii oameni sunt emo, si fratele meu este si nu am nimic cu el.Eu sunt deranjata cand sunt judecati fara macar ai cunoaste cu adevarat, chiar daca este vorba de emo sau rockeri.Eu nu am nimic ca sunt emo.

| gyovany95 a răspuns:

Of. Emo...straight face Nici nu am cuvinte. Amu sunteti foarte Ok dar.ma gandesc ca o sa aveti copii, nepoti etc. ce le spuneti...chiar vreau sa imi raspunzi la asta. ce poti sa ii spui tu nepotului tau cand te vede la 6 ani ai lu cu tatuaj pe fata?(stiu pe cineva asa) nu ma incanta.o viata in umbra facebookului.mi se pare aiurea ca sunteti considerati interesantihappy. Nu sunteti. mie mi-ar fi rusine de mine sa nu am prietenihappy. Ce probleme ai tu sa fii Emo? fii serios. Emo nu e o generatie e un curenthappy. nu ar trebui lasati liberi pe strada. Sunt complet de acord cu prositutia si cu cuplurile de acelasi sex dar nu cu voi. voi va faceti rau singuri, nu stiti sa traiti. Si stii de ce zic asta? Eu acum nu am nimic cu voi pentru ca sunteti copii inconstienti dar vine si vremea cand o s sa renunti la asta, nu poti muri asa. i nu vei fi multumit de tine. si poate atunci adevaratele motive de depresie nu acum. Ca bei, te tai, fumezi, droguri, nu te face cu nimic mai bun doar ca o sa iti aduca probleme dupa 35 de ani si vine perioada regretoelor.

| AnotherShadow explică:

Bun raspuns ai intalnit vreun emo pana acum?

| AnotherShadow explică:

Sunt constient ca nu am sa mai fiu emo parinti daca ai stii ce parinti am ti-ar veni sa te sinucizi dar gandeste-te si tu cui facem rau? Iti facem tie rau? De exemplu noi emo suntem la locul nostru nu ca cocalari care se i-a de oricine si se crede smecherwinking