| Gexu a întrebat:

Ce parere aveti despre imprimanta canon paxma mp 190? Este o imprimanta buna? Cine are si cam cat costa reincarcarea ambelor cartuse? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am eu. E foarte buna, foarte multumit de ea. Dau 12 lei pe o sticluta din care umplu cartusu negru de 4 ori. Tot 12 lei is si alea color, si incarc dintr-o sticluta color, de 7 ori.
Ti-o recomand! Scannerul e foarte bun.

2 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Da e o imprimanta foarte buna.

| adrian777 a răspuns:

Pentru pretul ei e o imprimanta foarte buna. Canon sunt foarte bune. La fel ca HP. Atat ca HP e ceva mai scump in general. O reancarcare poate sa te coste si 10 lei, depinde cine ti le incarca, daca sunt incarcate cu seringa ma refer. Daca vrei unele noi poti sa dai cam 5-6 sute de mii pe un cartus nou...