| MihaiNabul a întrebat:

Dau funda.
Recent am comandat o imprimanta Canon Pixma MG5750.
Ce parere aveti de ea? Am platit 319 RON Pe ea de pe eMAG.
A meritat banii? Cat timp tin cartusele starter?
Este posibila reincarcarea cartuselor acasa? Sunt greu de reincarcat? De unde as putea cumpara cerneala?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"A meritat banii?"

aia spune-ne tu

| GabiDumitrescu a răspuns:

Recent ai dat bani pe un rahat de mefeu cu jet de cerneala? Felicitari, esti oficial la acelasi nivel intelectual cu euglena! Daca printezi macar o data pe saptamana, poate o sa ai noroc si nu o sa ti se usuce cartusele. Altfel, e mai scump sa printezi cu jet acasa decat te-ar costa sa le scoti in oras. Am avut si eu un rahat de mefeu cu jet, am dat-o de pomana. Cartusele valoreaza mai mult decat imprimanta(mefeul, nah) in sine. Daca ai de printat mai mult, ia-ti frumos una laser. Monocroma, nu conteaza. Daca ai de printat color mai des, iesi mult mai bine la bani in oras.

| AndreiSuveranul20011 a răspuns:

Imprimanta e ok, cartușele țin în funcție de cât de intens folosești imprimanta de asemenea prețul este bun având în vedere ca i-a costa în mod normal 469 de lei.