| Anonima_5812 a întrebat:

Ce parere aveti despre inna?
Dau fundita la cel mai tare si interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Parerea mea e ca inna este o tanara talentata care din pacate a adoptat stilul comercial. ea are calitati si foarte multe de altfel, talent necontestat de nimeni[ chiar are o voce extra-buna, am auzit-o live], dar din pacate nu imi place ca desi ar avea ce sa caute in lumea asta mondena adopta si ea stilul fetelor alora cae nu au talent si vor doar sa se dezbrace si sa cante muzica de club. cred ca ar avea si mai mult succes daca ar schimba stilul putin :* pupici>big grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Care-i diferenta dintre ea si Guta?thinking

| Ics a răspuns:

Din Punctul meu de vedere este o femeie care sa facut apreciata inca din primele afisari, este o femeie foarte frumoasa, invidiata de multele are o voce superba, nu este ca celelalte actrite straine care intr. un videoclip nu se lasa pana nu ajung dezbracate. nu le are ea cu engleza dar ce mai conteaza? are o voce superba, a ajuns peste tot, iar hiturile ei sunt in top mereu love struck funda?

| Kolp a răspuns:

Bună

Păi eu o respect pe Inna deoarece este încă o actriţă română care ne reprezintă peste tot în lume, şi nu îi este ruşine de faptul că este româncă. Acum câteva zile, la Happy Hour a venit îmbracată ca un pionier şi a cântat,, Deşsteaptăte române", dacă îmi aduc bine aminte, alături de un cor de fetiţe, toate cu fuste de pionier. Deci ce pot să spun: Inna ţine-o tot aşa.

Baftă!

| Alisstor a răspuns:

Inna dupa cum am inteles eu, mai nou este si patrioata, deci, un cuvant pentru ea: Respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are talent cati 100 de oameni pacat ca e pitipoanca