| TwEEty_9286 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatorii artisti:miley cyrus; justin biberon; demi lovita; selena gomez; kesha? funda la cel care candeste aproximativ la fel ca mine.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

"Artisti" care apar ca ciupercile dupa ploaie si dispar tot atat de repede. Melodiile lor sunt facute doar pentru bani, nu transmit nici un sentiment, nici o stare sufleteasca, asa cum o melodie ar trebui sa transmita sentimentele celui care a compus-o. Mai important, melodiile nu sunt facute de ei.
Ei au doar multi oameni in spate care ii sustin. Acei oameni castiga o gramada de bani din promovarea lor. Ei nu au pic de talent, doar mai apar din cand in cand sa lesine 2-3 pe la concerte, "baby I love you, I want you" si gata. Porcarii de "artisti", daca ii putem numi asa. Hai sa curga cu stupid.

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Vedete mi se pare cam mult ca să spui. Sunt creaţi dacă le putem spune aşa pentru adolescenţi pentru copii când vei ajunge la 30 de ani te asigur că nu vei asculta aşa ceva sau cu siguranţă nu te vei uita pe disney channel decât dacă este tom şi jerry. Baftă!

| TeoPT a răspuns:

Mersi de funda. Ma bucur sa stiu ca mai sunt oameni care nu lesina de pe scaun cand scoate Biberon sau Lovita vreo melodie. happy
@SUNNY
Selena Gomez nu are cea mai frumoasa voce tongue
Si ce argument ai "Are cea mai frumoasa voce pentru ca se vede ca depune suflet" laughing Hai ca ma faci sa rad. Si ce suflet depune? Poate ca sa isi roage producatorii sa ii faca melodii. Ca altfel, nu stiulaughing
Nu e vorba ca "ce avem cu ele" - fiecare cu parerea lui. O sa imi spuneti "pai daca e fiecare cu parerea lui, tu de ce comentezi ma?" Pai hai sa va zic, voi aduceti niste idei aici fara sa le argumentati, sau gasiti niste argumente fara sens. Noi stim sa ne argumentam ideile. tongue Bafta.

| thegreatgatsby a răspuns:

Miley Cyrus - O ador
Justin Bieber - Il ador.
Si da, se scrie Bieber.
Poate te crezi tu cool cand scrii Biberon, dar nu esti. Dai dovada de tampenie.
Demi Lovato ( nu Lovita ) - nu ii ascult muzica, dar nu am nimic cu ea.
Selena Gomez - O iubesc

| thegreatgatsby a răspuns:

@vivibond aha. deci, daca nu iti place de cineva trebuie sa faci misto de numele lor? asa ca sa inteleaga lumea ca tie nu iti place de persoana aia? bravo ma esti desteapta

| doroteea a răspuns:

Miley Cyrus - falsa, dar draguta si canta dragut happy

Justin Bieber- nu are cine stie ce voce, dar are cateva melodii dragutetongue

Demi lovato- chiar mi se pare draguta si imi place cum canta si nu mi se pare asa falsa ca mileyhappy

Selena gomez - super draguta si imi place ca actrita si ca si cantareata... imi plac vreo 4 melodii happy

Kesha- nu-mi placehappy, desi nu are voce urata happy

| TwEEty_9286 explică:

Trololol, daca este intrebarea mea scriu cum vreau si nu nu vreau sa ma cred cool daca scriu biberon poate mie nu-mi place de el asa ca nu mai zice tu ce nu sti.

| TwEEty_9286 explică:

Graga trololo chiar nu ma intereseaza parerile tale fac ce vreau eu!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai despre miley imi place de ea inainte nu imi placea dar acum o ador iubesc muzica ei nu prea ma ntrereseaza ce persoana este conteaza ca imi place cum canta

justin bieber e foarte naspa il detest il urasc imi place putijn cum canta dar doar atat

demi lovato o iubesc imi place la nebunie de ea este foarte draguta
selena gomez si de ea imi place enorm si de ea ca persoana si muzica ei

kesha este draguta imi place mai mult melodia ei tik tok dar celelante nu prea ma atrage in rest este super draguta

pa pa :*

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Baloo aici te contrazic in legatura cu selena si demi e adev miley mai e cum mai e da selena canta chiar super frumos are cred ca cea mai frumoasa voce din toti artistii pentru ca se vede ca depune suflet si cu demi ce ai e oarte draguta si canta tot frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus => o c... penala! (Sorry pentru fani), face ca o nebuna in serialu' de copchii laughing mici
Justin Bieber=>flegma laughing
Demi Lovatbilly cu crapatura aia in obraz arata ca o pr... si doar tipa in melodiile ei
Selena Gomez=>doar vrea bani si nu stie sa cante deloc
Ke$ha=>o destrabalata urata
In definitiv toti vor BANI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urghhh.miley nu mi-a placut niciodata asa ca am ales The rolling stones. justin-bleah! asta nu e muzica deci am ales MUSE.demi-hmmmm pur si simplu nu. hai poate la la land e draguta dar tot am ales The sex pistols.selena-prefer sa ascult james blunt.kesha- she is kick ass! insa Nirvana aleg.Sunt atat de multe trupe vechi dar care au ramas cunoscute pana in momentul de fata.Nu stiu daca peste cativa ani o sa ne bucuram prea tare de melodiile vechi ale astora[ justin, rihanna, miley and so on]. deja unii s-au saturat de ele.