| RockAddicted a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul gheorghe sincai din Bucuresti? daca intru acolo merita sa raman sau sa ma transfer si de ce?
dar despre Spiru Haret ce ziceti? FundaVOT

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ambele licee sunt foarte bune insa Sincai din cate stiu de la niste colegi nu este renovat (nu ca asta conteaza neaparat dar daca tot ai o medie buna hai sa optezi pentru ceva bun din toate punctele de vedere). insa nu sunt sigura.
oricum in ambele se invata si ambele sunt o alegere foarte buna tongue