| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mania asta a Facebook-ului? Sincer eu nici nu am cont pe facebook, nici nu vreau sa-mi fac.In ziua de azi cand te intalnesti cu un om strain,dupa ce de intreaba cum te numesti, de intreaba daca ai Facebook.Vi se pare normal?
Zilnic ma lovesc de colegi/prieteni/diverse persoane care ma condamna pentru ca nu am cont,cum se spune eu nu exist,sunt o ciudata si o salbatica.
Facebook-ul inca mai are denumirea de "site de socializare" dar de fapt se face orice, numai nu socilalizezi acolo.Ma enerveaza chestia aia cu miile de like-uri,ma deranjeaza cand oamenii isi spun la multi ani sau mai stiu eu ce dedicatii pe Facebook,cand e mult mai bine sa-i spui omului la telefon, daca nu poti sa te intalnesti sa-i spui in fata.

Sunt eu nebuna sau imi dati dreptate? Voi ce parere aveti despre tot ce am scris eu aici?

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Uitati-va la mine cat de speciala sunt, nu am facebook. cersetoare de atentie.

| az123 a răspuns:

Ai si dreptul sa decizi ce sa ai si ce nu. In acelasi timp nici nu piezi ceva, poate ca economisesti o mare parte de timp si reputatie. urmatorul video te va ajuta si mai mult cu unele informatii:
http://www.jw.org/......re-cu-cap/

| oița112 a răspuns:

Pe bune cine nu are facebook? scoala mea aree...toti au m-au inebunitt.dar si eu am big grinstraight face