| daniela17 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine ce va place si ce ar trebui sa schib(la aspectul fizic ma refer)? plss o parere

Răspuns Câştigător
| urbanghost a răspuns:

Nu schimba nimic, cine te vrea te place asa cum esti!winking happy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ti-am vazut hi5`ul[de fapt doar prima poza, cea de profilhee hee] si mie se pare ca arati ft bine.insa in avatarul de pe TPU, as pune pariu ca ai peste 25 de ani...nu imi place cum ai iesit.no talking...Si...chiar daca nu se zice asa.in zilele noastre haina il face pe om...nu imi place cum esti imbracata in poza asta...in rest arati ft binelove struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am vazut ca ti-ai publicat si hi5 big grin
Esti foarte simpatica.Asa ca nu schimba nimic kisswinking

| Flav a răspuns:

Mdea, ce intrebare. Serios, nu sunteti destul bagate in seama la scoala, in cartier sau in oras? Noua asta generatia deja...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu schimba nimic.esti draguta asawinking

| hândel a răspuns:

Vestimentatia. Scuze, dar te arata mai batrana decat pari a fi, s'apoi, nu ti se potriveste stilul respectiv. Ai putea incerca sa-ti tai parul scurt, ca al Rihannei. Cred ca ti-ar sta mai "modern".
http://www.google.ro/......tp?/imgres

auran
| auran a răspuns:

In general esti ok...totusi cateva shimbari...parul - prindel ceva mai sic si tineresc / tinuta corporala - spatele mai drept / tinuta vestimentara - haine mai tineresti si la incaltamintea deschisa nu se potriveste un ciorap inchis...si, zambeste mai mult...

| MisterKat a răspuns:

Stilul vestimentar si coafura/tunsoarea. In rest nimic, esti faina! happy

| PauLa.M a răspuns:

Am sa fiu sincerahappy
garderoba ta e oribila straight face.nu toti avem situatia materiala stralucita... dar din putinul oricine isi poate permite ceva frumos elegant si la moda.
Scapa de cizmele alea. sunt urate sincer.incearca ceva cu botul rotund. sunt la moda si iti micsoreaza si piciorul.
ai putea sa te tunzi. nu naparat ca Rihanna.ca acum toate suntem asa ai putea inerca ceva mai unic.de exemplu un bob asimetric la care multe fete au renuntat pentru ca a aparut ceva mai nou.(la mine in oras cel putin big grin)
si daca ar fi sa ma refer la aspectul fizic.ai un corp frumos.ai grija e el happy
adevarul e ca nu haina face pe om. dar schimba anumite tinute. tongue
bafta happy

| catalina_2916 a răspuns:

Vestimentatia... e groaznica...pari de 30 si ceva de ani. tu esti o fata gragutza, dar vestimentatia te strica... dupa stilul de imbracaminte pe care il adopti pari o fata vulgara...cum sa porti tu la 15 ani cizmele alea oribile?//? pe care le poarte prostituatele...incearca si tu un stil mai funky, cool... potrivit varstei tale. uita-te si tu pe diferite site-uri ca sa vezi vestimentatiile celor de varsta ta...ba sa nu te tunzi pentru ca ai un par frumos...sa nu te mai vopsesti roscata niciodata.eu zic sa incerci un ciocolatiu... dupa care s-o lasi mai incet cu vopsitul pentru ca iti vei arde parul. sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru tot ce ti-am spus.am fost doar sincera ca sa-ti dai si tu seama unde gresesti...

| sorin a răspuns:

Nu schimba nimic esti truelaughing

| ladybird a răspuns:

De ce sa te schimbi? Arati foarte bine. In plus conteaza mai mult felul cum gandesti, cum te comporti, ce suflet ai decat aspectul fizic. Mai bine fa oamenii sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ca arati bine, orice prietenie va dura mai mult pe acest principiu.

| ady1o a răspuns:

Hainele tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ti-am raspuns la intrebarea anterioara...cred ca ar trebui sa iti schimbi mintea.
In rest esti perfecta asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa schimbi hainele alea de pitipoancahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa scimb hainele si incaltamintea arati oribil