| 10011993 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine?big grin stiu ca suna putin stupid, dar sunt curioasa!laughing

11 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Buna! La ce te ajuta parerea noastra? Parerea de sine e cea mai importanta adica parerea ta despre tine insuti.

| unione a răspuns:

Te-as invita la un ceai...

| angel_7075 a răspuns:

Pai din poza vad ca esti o fata care se imbraca la moda, draguta, mi se pare ca esti destul de calma dupa paerea mea, si cred ca esti o prietena buna pentru prietenii tai! fundita love struck am nevoie

Răspuns utilizator avertizat
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai vezi u eu nu sunt ghicitor crying si nu te stiu tongue pot sp doar ca esti nascuta in data de 10 : 01 : 1993 tongue iar daca u esti cea din avatar pot sp ca esti draguta happy

| SweetBabyGirl a răspuns:

Da asa e suna stupidlaughing cred ca ai tupeu si esti amuzantawinking dar u despre mine?

| zomby a răspuns:

O parere...de parere... absolut niciuna, nu te cun, nu pot avea o parere

| Alesia27 a răspuns:

Pai eu cred ca arati foarte bine. Important e sa te simti tu bine! :-)

| Andrei10_8749 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine zici ca esti?

| Codru_3505 a răspuns:

Pei ce vrei sa afli mai exact...cat de draguta esti? fara suparare dar nu esti super frumoasa dar destul de la moda...ai bluza din BSK?