| PostMortem a întrebat:

Ce parere aveti despre MMORPG-ul World of warcrafthappy... wrath of the lich king,(doar cei care joaca)... spuneti-mi de unde pot downloada patch pentru convetire din tbc in lk.happy un link cv...si un server bun, fara prea multe buguri si dc-uri happy.multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Eu am jocul original. nu te mai stresa cu serverele private pentru ca o sa iti faci un car de nervi pentru ca ba nu merge bine, ba nu merge! eu nu am mai jucat pe un server pirat de cativa ani asa ca nu pot sa iti recomand vreunul dar tin sa iti spun ca erau foarte multe chestii care nu mergeau si multe buguri. cand am intrat pe original am realizat de fapt cum trebuia sa mearga si cate poti face.
probabil ai mai auzit asta, toata lumea spune ca jocul in original e mult mai intens si mai distractiv si ca sa vezi... chiar asa e!
strage putin cureaua si fa efortul de a ti-l lua, merita toti banii!

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Eu stiu pe unu care joaca Dota sau Wow nu stiu care e diferenta da joaca 24 din 24 si cand ma duc la el ini explica tot jocu

| PostMortem explică:

Sleven...mersi...dar am nevoie de un server oarecum...hee hee...mai greu adica ratele de 15x sau 20x...ma gandeam la beez... dar am auzit ca e cam praf.si mersi de raspunshappy

| SLeVeN a răspuns:

Pai incearca www.meahwow.com ( funserver) si fa-ti cont dupa care pui realmlist-ul de la server si lasi sa iti downloadeze si instaleze toate patchurile... daca ai probleme sau nelamuriri da-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer daca vrei un server de wow cat de cat mai non bugged du-te pe www.wowultimate.ro. Este 3. 1. 3, tot scripted, clonele de la mage merge, 90% talente merg(aici chiar e adevarat), FULL ROMANIAN population.Ma gasesti cu numele Rondar sau Yven.Mult noroc.