| paramore a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia pesti?happy

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Nu prea "cred" eu in zodii, dar ce se spune despre "pesti" in cazul meu se cam adevereste, nu sunt perfectionista, dar intodeauna am impresia ca era loc si de mai bine, ma afecteaza orice problema, indiferent ca e problema mea sau a celor apropiati, si lucrul cel mai important care se spune despre cei nascuti in zodia pesti, se "zbat" ca totul sa fie bine...sa iasa perfect!
mai stiu ca cei nascuti in zoda gemenilor, nu prea se inteleg cu pestii, ca au pareri diferite si cam greu cad la intelegere, si un lucru bun, cei nascuti in zodia pesti... iubesc apa!

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

E foarte tare, pe bune.

| paramore explică:

Ms pentru sinceritate simonahappy

| simona_6231 a răspuns:

Sincer nici odata nu am putut sa suport zodia astastraight face si nu stiu dc. Imi par prea domoli, lasatori.

| bunker a răspuns:

Ma lasa rece.ca orice zodie

| Florry19 a răspuns:

Prea sensibili, pun prea mult suflet în orice!
Însă nu regret că sunt zodia peşti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare zodia pesti