| xDcreepy a întrebat:

Pt fanii Naruto: ce parere aveti de Orochimaru? (adica daca va place si de ce, daca nu va place si de ce...) Cel mai frumos raspuns=fundita

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Nu pot sa zic daca imi place sau nu multe personaje din N aruto sunt negative dar tot ii admir. Orochimaru este rau in tradevar dar poate are un motiv legat de copilarie. poate ca lumea il respingea fiind ca se vedea pe chipul lui ca este trist atunci cand era mic sau asa a vrut el sa fie de la inceput...In orice caz si Sasori din Akatsuki. a avut o copilarie orobila. in care parintii lui murisera de micsad. si din aceasta cauza el a devenit mebru Akatsuki ca si Orochimaru sau poate alt motiv din care a devenithappy

11 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Mie toate personajele imi plac adica si orochimaru. dar nu in mod special
Ca toti raufacatorii nu a fost asa de la inceput.
O intamplare trista i-a schimbat viata.
Mie mi se pare foarte inteligent
Mi-ar fi placut daca era unul dinre "good guys" dar orice show are nevoie de tipi rai si sexytongue

| alexy a răspuns:

Mie sincer chiar imi place, desi este rau.Imi place cum invoca el acel sarpe imens, faptul ca scapa din situatile grele prin siretlicurile sale malefice, la inceput de tot cand a aparut stiu ca era o melodie care i se potrivea de minune.Imi pare rau, totusi ca Kabuto va deveni mai rau decat el, deoarece era chiar interesant Orochimaru.

| Saya555 a răspuns:

Pai nu imi place fiinda ca e rau si a ucis multe persoane dar este si foarte draguthappy cand era mic se vedea ca ceva ii se intamplase in copilarie dupa cat de trist era... poate copilaria este motivul. sau asa a vrut el sa fie poate pentru ca multe persoane nu l-au respectat cand era mic sau doar asa a vrut e sa fiehappy multe personaje din naruto sunt asa de exemplu Sasori din Akatsuki a avut o copilarie groaznica pentru ca i-au murit parintii intr-un razboi sau asa ceva si acum cand este mare facea parte din Akatsuki la fel ca si Orochimaru...happy

| Saya555 a răspuns:

Heybig grin.nu stiu daca ai primit mesajul meu dar sa stii ca Saya vine de la un anime Blood+ si este o fata numita Saya care imi place multbig grin si de aia am pus Sayabig grin

| xDcreepy explică:

Nu prea stiu cui sa ofer fundita. Toate raspunsurile sunt reale si interesante...

| xDcreepy explică:

Pai atunci scuze Saya dar chiar am crezut ca esti eahappy

| Nume a răspuns:

Imi place de el datorita ca avea raul in ochi de mic in el dar s-a avut incredere in el si fiindca poate invoca acel sarpe urias si ca mai poate lupta si fara maini.

| forever4you a răspuns:

Mie sincer imi place de el motivul este chiar acela ca era un personaj negativ, misterioslove struck

| 123catalino a răspuns:

Mie imi place de el e foarte bun

| ady_7987 a răspuns:

Mie nu imi place de Orochimaru pentru ca el, pe langa ca la ucis pe al treilea hokage, a folosit si foarte multe tehnici interzise pentru as mari durata de viata luand corpurile altora sau pentru asa zisele "teste" ale sale. Dar totui, singurul lucru care imi place la el este faptul ca este foarte siret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu sunt fan naruto mai ales naruto shippuden big grin pai despre Orochimaru ce s-a cam cred este foarte puternic si da este el personaj negativ si foloseste multe tehnici interzise insa cauta mereu sa fie mai puternic poate are un motiv pentru toate astea cine stie ce are pe suflet si de ce este asa... poate cauta mereu sa fie mai puternic la fel ca si Naruto pentru a fi acceptat sau chiar nu stiu dar am o parere buna despre el chiar daca este personaj negativ...