| Crazzy_Mihay_1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre pagina mea? As vrea sa o fac cunoscuta! Stiti metode de publicitate? (moca)

http://www.facebook.com/pages/Doza-TA/558564260820596?re f=hl

1 răspuns:
| Mariaaa97 a răspuns:

O idee ar fi sa faci publicitate reciproca cu alte pagini.Adica, intr-un fel, tu le faci publicitate gratuita lor, apoi paginile respective iti intorc favorul... E doar o sugestie, chiar daca ai putine aprecieri.Ai putea sa-ti inviti initial sa-ti aprecieze pagina prietenii, apoi va fi mai usor happy