| picsssie a întrebat:

Am nevoie de opinia TA ~~ Dau fundita! Am parul putin ondulat` cam pana pe umeri, as vrea sa-mi fac breton` intr'o parte. ahh si, am fata rootunda happy Intrebare :

-Mi-ai sta bine
-Ce parere ai
-SUnt satena
? Funda +vot

11 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Daca este ondulat si nu cret, atunci cred ca iti va sta bine cu bretonul intr-o parte. happy

Răspuns utilizator avertizat
| LexieG a răspuns:

Da, ti-ar sta foarte bine. Tunde-te asa cu incredere fiindca ti-ar sta perfect.

| ZoZoHeart a răspuns:

Pff... Pai nu stiu exact cum vrei tu sa iti arate bretonul, dar eu zic ca (din ce imi imaginez eu) ti-ar sta bine, dar sa nu iti faci bretonul intins cu plaa si lins peste fata (stii la ce ma refer). Putin umflat bretonul... Si cred ca ai o idee buna Mie imi place sa port breton.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Crisa_4844 a răspuns:

Nu ti-ar sta rau dar cu siguranta ti-ar face fata sa para mai mica, dar daca e intr-o parte cred ca e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Happy_1550 a răspuns:

Dupa parerea mea ti-ar sta bine si eu am breton si sunt satena, dar ar trebui ca bretonul sa-ti stea putin mai drept, dar si putin ondulat in acelasi timp. Cred ca ti-ar sta bine.happy fundita?

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Si eu sunt la feel.satena cu parul putin undulaat, fata rotunda si am breton...ti'ar sta supeer.mie imi place la nebuniee`! bretonul nu o sa fie drept dar arata superb

| Arekandera a răspuns:

De ce sa nu-ti stea bine? oricum bretonul nu-ti va sta de la inceput drept! o sa te chinui cu placa un timp, sau pur si simplu il dai cu ceara! eu asa zice sa iti urmezi intuitia si sa te tunzi.

| adelina_7313 a răspuns:

Da eu cred ca ti-ar sta bine daca ti-ai face si niste suvite ai arata ca o vedeta!

Întrebări recente