| Adr1aNNN7 a întrebat:

Ce parere aveti despre piercingul in limba? thinking Sa va vad >:

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O prostie, parca sunt animale acele persoane care poarta asa ceva, numai sa le prinda lantul de el si sa ii traga ca cainele le mai lipseste.

| briana a răspuns:

Mie mi se par super. Excita baieti cand saruti dar ai mare grija la sarutat daca are si el. Sunt la moda si sunt dragute.

| Squmppaaaa a răspuns:

WOW! E tare raw, si eu vr dar parinti nici sa auda de asta. o bobitza super tare sa se simtha cand te sarutzi :X:X:X::X

| Ion a răspuns:

Ii foarte tare. si pentru fete si pentru baieti. dar ce parere ai despre piercingul in sfarc? la baieti ii f tare, mai ales ca iti pune una mana pe sfarc si incepe sa se joace cu el.

| happycolour a răspuns:

Auch! :-s

| Biia_1274 a răspuns:

Nu-mi place.