| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre rockeritele/goticele grase?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu care e legatura dintre aspectul fizic si muzica care o asculta.Romanii sunt inchisi la minte:mereu un rrom va fi o cioara si un rocker satanist.Nu-mi spune mie de ce poate natia asta

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu am nici o parere, adica fiecare asculta si se poarta cum vrea, dar asa sunt putin ciudate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@onutzu, cred că ai citit întrebarea puțin greșit. Ți-aș dar acum niște exemple de fete grase, gotice și nu știu cât de mult ți-ar plăcea.Nu mă refer la nici un aspect fizic corelat cu muzica.
Nu ți-am spus ție de ce poate nația asta, am pus doar o întrebare.
Și pot să-ți filosofez mult mai mult despre mesajul tău pe lângă subiect.