| aannddrreeaa a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele grase? Sincer!

Răspuns Câştigător
| Kitty1212 a răspuns:

Buna a daaa am citit raspunsurile de aici si sunt f dragute dar uite iti pun o situatie cati din toti care au raspuns aici au sarit in ajutorul unei fete( mie nu imi place sa folosesc cuvantul "grasa" asa ca la tot ce o sa sp aici o sa ma refer la fetele cu kg in plus)? adica cand treci pe langa cv, sau esti la scoala sau oriunde si esti cu o fata si ii auzi pe aia ca fac baza de ea sau esti intr-un cerc de prieteni si zice unu o gluma legata de kg ei si toti incep sa rada (desi gluma este una ft rautacioasa) tu cf? Hai nu pe bune ca nu razi oh go on, in loca sa ii iei apararea. LOL nimeni nu a fc asta pentru ca in fond fiecare e pentru el! TE POP

10 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

As putea pune aceeasi intrebare adresata fetelor. Ce rost ar avea? Iti schimbi tu parerea daca X sau Y aduce argumente pro/contra kg in plus? Problema e ca, poate pe aici sunt fete ceva mai plinute si s-ar putea simti complexate si jignite. Mda, stiu, nu-s baiat si nici grasa nu sunt(ca sa ripostez), dar nu mi se pare ok sa facem discriminare.Dar traim in Romania si orice e posibil...

| Tooooo a răspuns:

Auzi... eu zic ca toti suntem oameni si nu trebuie sa fim discriminati pentru asta ca unu e mai slab altu mai gras unu mai frumos altu mai urat sunt asa cum ne`o lasat dumnezeu

| Klepto a răspuns:

Ca sunt slabe in comparatie cu mine si ca sunt prea complexate, debia cand o sa se iubeasca in pielea lor, abia atunci o sa fie fericite si o sa le doare in cot de ce spune lumea despre kg in plus.

| papusikatha a răspuns:

Fetele gase nu au riduri, in general sunt mai de treaba pentru ca nu se dau in figuri cu corpul lor.Si eu sunt un pic plinuta, dar nu ma deraneaza, ma simt bine asa!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu stiu, nu ma deranjeaza, am 2 prietene grase foarte de treaba happy

| Gizăz a răspuns:

Pentru ca o tipă să-mi fie amică nu există niciun tipar fizic la mine. Poate fi grasă, slabă, înaltă, măruntă. Nu contează! Ce e în creier și suflet, da.
Pentru o relație romantică mărturisesc că nu mă interesează fetele grase. Nu mă atrag cu absolut nimic. Oricât de bune și deștepte ar fi. Nu sunt foarte pretențios din punct de vedere fizic. Doar să nu fie grase și să aibă măcar 1.65.

| Tzitzi12 a răspuns:

Pai pentru bine desi nu sunt baiat nu conteaza. grasimea, pur si simplu ceea ce este in adanc conteaza

| Psy_Viorel_1991 a răspuns:

Parerea mea sincera este ca sunt frumoase oricum ar fi pentru ca ele au de unde slabi habar nu aveti ce tipa sexy si frumoasa poate deveni o fata grasuta daca isi pune in ambitie tinand cont ca si eu am fost gras am slabit dupa care iar m-am ingrasat si as vrea sa slabesc si nu stiu cum. deci mie ca baiat imi plac fetele de orice natura fie ele grase, slabe sau bine facute va pup dragutelor :* :* :* :* :* :*

| Mădălina_Gabriela_Drăgan_1993 a răspuns (pentru Psy_Viorel_1991):

Foarte frumos din partea ta!

| Psy_Viorel_1991 a răspuns (pentru Mădălina_Gabriela_Drăgan_1993):

Multumesc frumos Madalina te pup draguta :* : * : * : *