| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Romania? Ce va place si ce nu va place? Ce ati schimba?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu suport prostiile alea cu "nu e normal" sau "asa trebuie".
De asemenea, nu suport nici faptul ca romanii pur si simplu...stau ca prostii cand li se face rau.Asta duce la alte idiotenii : legi scrise de idioti, de oameni incapabili sa se exprime clar si care o ard pacifist crezand ca infractoru' nu trebuie oprit pana nu face rau.Crezi ca scotea tiganu' grebla sau furca la politist si sa ramana in viata intr-o tara cu legi bine facute?
Sau ca se intamplau alte evenimente de genu' asta pur penibile?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi place lipsa de educatie, nu imi place ignoranta si nesimtirea.

imi plac traditiile, imi plac bogatiile naturale

Răspuns utilizator avertizat
| doreal a răspuns:

Mie imi place Romania, dar nu imi plac unii oameni care traiesc in ea.