| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de Partidul Uniunea Salvați România? Credeți ca ar schimba ceva?

Răspuns Câştigător
| andreispeed250 a răspuns:

Bineinteles ca nu ar schimba nimic.Una e sa vb din tribuna, alta cand ocupi o functie.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu de mult nu mai cred in povesti.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un partid care de la inceput a dat chicx. A zis ca nu ia traseisti si de cateva zile numai asta face. Niste idioti si oportunisti ca 90% din clasa politica. Cei care ar putea face ceva nu se prea baga in politica.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Salontanul):

De fapt se cheama Uniti Salvam Romania pentru Soros.

| Salontanul a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pai cred ca in ascuns asa se cheama: Uniunea Soros sa ia Romania. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar schimba, dar nu va avea voturi si nici putere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate partidele sunt derivate din FSN.Erau cateva partide de buna credinta imediat dupa 89 dar s-au infiltrat gunoaie si acolo si le-au spurcat. Acum nu mai gasesti un partid care sa doreasca sa faca ceva pentru tara. orice partid ce apare acum sunt compuse din niste gunoaie care vor putere prin politica. Furt, instarire si vanzare en gros, atat doresc ei.

| Nyy2003 a răspuns:

Da,din nume ar salva Romania laughing

| Florin_Dudu_1998 a răspuns:

Eu,personal nu cred ca ar schimba ceva acest USR.Nu imi inspira incredere.