| hhmmmm a întrebat:

Ce părere aveţi despre telefonul Samsung S5230? Este adevărat că bateria nu ţine prea mult?

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Am ramas uimita cand am citit aceasta intrebare, am acest tip de telefon si sunt foarte multumita.
Pe mine bateria ma tine in jur de 7 - 10 zile...ascult muzica, vorbesc. sincer e super ok.
2 amici ai mei au acelasi telefon si la fel nu le face probleme.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

@MissD bateriile nu se mai formateazastraight face

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu am acest telefon din vara.si sunt foarte multumita de el.ma tine bateria vreo 4 zile si ma uit la filme, intru pe net, ascult muzik.Depinde de norocul fiecaruia happy Eu una ti-l recomand.

| Dianna_8523 a răspuns:

Mie imi tine o zi jumate straight face nu stiu de ce. Nu l-am reformatat pentru ca asa mi-a zis aia de la magazin. proasta! a zis ca are nu situ ce baterie si nu trebuie reformatata

| Katiee^^ a răspuns:

Pe mine nu prea ma tine thinking

| MissD a răspuns:

Asta e samsung star, nu? Il am si eu. de ore saptamana jumate. si bateria m'a tinut odata 3 zile(la inceput cand l'am butonat o gramada) si apoi m'a tinut 5 sau 6.thinking am citit pe un site ca parerile sunt impartite. unii zic ca te tine mult altii ca nu. probabil tine si de faptul daca ii formatezi sau nu bateria la inceput. am auzit ca se descarca ai repede dk ai cartela ou a de cosmote si dk ai cardul arethinking am citi pe net p are bateria de 1000mha ceea ce inseama biine pentru un tel. si caar trebui sa tina mult. eu am avut un tel inante care avea bateria de 800mha si ma tinea 6 zile bateria lejerbig grin

| MissD a răspuns:

@costel7 dc sa nu se mai formateze? mie mi-a zis sa'l formatez.