| MarinaMrn a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala? va place la scoala? ce clasa sunteti? vorbesc doar cu copii

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu tocmai am terminat-o si acum imi pare rau.Profitati de ea cat inca mai sunteti elevi happy

| roxanik_5050 a răspuns:

Da imi plc scoala st in clasa 8
e frumos la scoala legi prieteni dar cand iei o nota proasta nu iti mai place scoala stiu din propria experienta

| NyCoLeTaaa a răspuns:

Da, mie mi se spare superrr la scoala. mai sunt si zile in care ai mult de invatat, de scris, dar totusi e ok.
cand o sa terminam scoala o sa ne fie greu, atunci vom mai vrea sa fim din nou pe bancile scolii dar...nu se mai poate.
eu acum termin clasa a VIII a. abia astept sa vad cum e si la liceu. pup si sper ca te-am ajutat kiss

| dreamgirls a răspuns:

rolling on the floor pai este cel mai secant lucru de pe planeta, care unii copii fac din obligatie(si eu) pai nu imi place de loc is in clasa a 8a si...nu place de loc :*