| Alecรsutรa a întrebat:

Ceiiiii care sunteti la scoala va place? Am auzit ca multor copiii nu le place ca profesori le da prea multe teme, eu cred ca este normal ca din clasa 6 sa aveti mai multe teme...love strucklove struckvoi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Anime_3328 a răspuns:

Poi cred ca este corect sa ne dea mai multe teme decat in clasa 5.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da e normal.Intr-a sasea nu e nimic sa vezi la liceulaughingCu fiecare an e tot mai complicata treaba. Dar daca te tii de carte nu ai cum sa nu ai un viitor bun

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu cat mai multe teme, cu atat mai bine! Mai ales la romana. Ca poate mai invatati sa scrieti corect romaneste.

| juniper a răspuns:

Nu imi place, dar asta e... trebuie sa invat daca vreau sa devin astronaut happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Intr-un fel e bine, intr-un fel nu. E bine, ca fixezi cunostintele. dar e naspa si prea multe. Ca pan` la urma suntem oameni, nu roboti de facut theme.winking

| Alecรsutรa explică:

@bizzare ce vrei sa spui?

| noname_1116 a răspuns:

rolling on the floor)) ce intrebare e asta laughing) niciodata nu mi-a placut sa ne de-a teme mai ales la mate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu inveti in Romania? Sigur mergi si la orele de romana?