| doroteea a întrebat:

Ce parere aveti despre seria de desene Avatar.The last airbender? Exista si cartea cu povestea asta? Sau ce alte filme mai stiti cu o astfel de poveste? stiti voi... cele 4 elemente: apa, pamant, foc si aer.

2 răspunsuri:
| har a răspuns:

Naruto si naruto shippuden e cel mai vara desen din lume anime saun ce o fi avatar e mai tare si apropo m-am uitate la toate episodele din naruto si anruto shippuden si nu imi plac deloc...

| bobodanlili a răspuns:

Naruto,naruto shippuden nu o sa te plictisesti sunt pline de actiune plus ca sunt in total vreo 480 de ep