| pufoshenia_7680 a întrebat:

Ce parere aveti despre " stilul de viata :emo " mie mi se par prea singuratici si i consider cam nebunistraight face laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

E stupid.
De ce sa traiesti dupa un stil de viata?
Traieste cum ai tu chef, nu incerca sa te incadrezi intr-un stil.

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Deci... ai nicknameul "XxAngelxX", avatar cu una emo si crezi ca emokids sunt "cam nebuni"? Nu esti si tu cam nebuna?

| Angelofdemon a răspuns:

Nu e adevarat!straight face consideri gresit daca nu cunosti nu iti fa o parere acei copii sunt slabi cu multe probleme, viseaza la o lume a lor, viata asta e un chin pentru ei, din aceasta cauza uni incerc si deseori reusesc sa isi iau viata, de obicei emo sunt foarte timizi si din asta nu prea au prietenii, sunt inchisi in ei si nu au incredere in nimeni rare ori in prietenii lor ti-as spune mai multe dar nu cred vei intelege. poti sa imi da-i stupid nu-mi pasa.e parerea mea.si cred asa e.
pa-pa.

| melc a răspuns:

Come at me bro.

now srsly, *copy paste dupa didiurastelajustinbiberon*
in youah FACE.