| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre oamenii singuratici, care nu interacționează cu nimeni, sta toata ziua si se uita la seriale, asa ca mine...

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare face ce-i place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca iti pierzi viata. Si eu sunt cam la fel, dar am atins varsta cand regret ca nu am socializat la timpul potrivit

| OldSoul a răspuns:

Ar trebui sa iasa la agatatlaughing
Sa-si faca propria viata un serial despre care sa le povesteasca nepotilor.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pai...nici mie nu prea imi place " aglomeratia"
Iubesc linistea si sa stau doar eu cu mine

| Jannah a răspuns:

Sa socializeze mai mult, sa se distreze.

| Anabela777 a răspuns:

Mie-mi plac ca pot vorbi cu ei despre tot felul de serii.

| anonim_4396 explică (pentru Anabela777):

Cu mine oricine poate vorbi orice, dar un necunoscut nu prea se deschide în fața ta, stii? laughing

| Andrei899 a răspuns:

Este decizia lor