| Ana_6509 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul acesta?:)

http://www.gsmarena.com/nokia_n900-2917.php

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Imi place, arata foarte frumos, ca si cum ar fi un laptophee hee

| M.madallina a răspuns:

Este destul de bun, imi place

| Katiee^^ a răspuns:

Arata destul de binelaughing. Si din descrierea aceea reiese ca este destul de performant. Mie mi se pare dragutthinking

| rebelutza4u a răspuns:

Imi place, unchiu meu are asa si i tare multumit de el. acum fiecare cu gusturile lui:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea sofisticat. Si merita mai "multa protectie" decat celelalte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare telu. are un coleg. e marfa. dar de asemenea e scump