| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela de pe acasa Tv Cameleonii? Va place? Mie una imi place personajul meu preferat este Solange( Sol) daca va place telenovela atunci care este personajul vostru favorit?

39 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Si eu o ador! Personajele mele preferate sunt Sebastian, Valentina, Ulisses si Solangelove struck

| Psihoyounger a răspuns:

Paul27, dacă îmi permiţi, cred că greşeşti cu atitudinea asta. Lasă oamenii să se uite la ce vor. Mie de exemplu nu îmi plac filmele de groază dar nu mă amuz pe seama celor cărora le plac. Ştiu că vei zice că te-ai referit la telenovelă şi nu la adiutza dar te rog să te gândeşti mai bine. Vei vedea că nu e chiar aşa. Cred că tu consideri că cineva care se uită la telenovele nu este demn de atenţia celorlalţi, nu? Şi, ce înţelegi tu prin "kitsch-uri"?
Psihoyounger

| marrr a răspuns:

Ati innebunit toti cu cameleoniistraight face nu inteleg.straight face

| User a răspuns:

Toate telenovelele is kitsch-uri...
Desi nu stiu filmu', prevad finalu'. ala se casatoreste cu aia, in sfarsit, si traiesc fericiti pana la adanci batranetilaughing. Si Jose Armando e personajul negativ care tot incearca sa-i desparta pe cei 2 porumbei... Este?laughing

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si eu ma uit :X:X
Actori preferati sunt Sebastian, Valentina, Ulisses si Solange

| Shinen a răspuns:

Vale y Pedro. Raspuns pentru un anonim: Pe pedro il cheama Jose Luis Resendez

| Gipsy a răspuns:

Si mie imi place l nebunie...:X:X:X:X.Am 2 favorite si un favorit...Imi place mult de Valentina si de Solange.

Iar baiatu` e Ulises... e tare dragut... Dar si Poncho e super sweet.:*

Răspuns utilizator avertizat
| andrulina a răspuns:

Imi place foarte mult telenovela si nu am un personaj favorit imi plac aproape toate sunt foarte frumoase si se descurca bine.Nu imi place de augosto.

| ριтʏcнα a răspuns:

Da imi place.si solange e personajul meu preferat :-X o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta...doar ca nu stiu cum il cheama pe patricio in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebastian, valentina, sol, pedro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajele mele favorite sunt Solange ( Sol) si ulises dar cum ii cheama in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place mult telenovela si imi place de solange, valentina si ulises

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca telenovela este super imi place ULISES jucat de PEE WEE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valentina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul este super tare si personajele mele favorite sunt solange, ulises, sebastian, valentina si cristina. pup dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de Patricio(Pato)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu preferat este Solange, dar si Ulises.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu favorit este valentina, sebastian si ulises

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place se solange sol e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:X sebastian pedro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ador tenelovela "Cameleonii"love struck
Am si eu o intrebare... Cum il cheama pe Pedro in realitate? big grin
Multumesc anticipat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult serialul.imi plac valentina, sebastian, ulisses, solange, merci, fede si pato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi mplc la nebunie.pana acum nu am pierdut nici un serial.st inebunita dupa acest serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu favorirt e valentina dar imi place mult si solange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. solange; 2.valentina; 3.pedro; 4.francisca; 5.mercedes; 6. ulises; 7.carmen; 8. lorena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc, Denisa, am 12 ani si imi place telenovela CAMELEONII.Personajul preferat este FEDERICO.(Fede)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uli y sol:X
bsk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este grozava, ii ador pe sebastian, valentina, solange, ulisses si francisca.Imi place foarte mult povestea de dragoste dintre sebastian si valentina.Personajul meu preferat este valentina. Mi-ar placea sa fiu cameleon ca sebastian si valentina. Pupici, va ador, o fana infocata, deutza.