| babe100 a întrebat:

Ce parere aveti despre 'teoria' : "frumoasa in realitate dar in poze nu"?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este o teorie prostească.
Într-adevăr, există persoane care NU sunt fotogenice, dar asta nu înseamnă că sunt urâte în poze, ci că NU impresionează, așa cum o fac în realitate.
Baftă!

| Mary12 a răspuns:

Pai fiecare persoana iese diferit in poze decat in realitate sad dar unele persoane sunt frummoase in realitate iar in poze nu

| babe100 explică (pentru Mary12):

Eu de exemplu ma vad extrem de diferita in poze adica nu e deloc ceea ce vad in oglinda, ma intelegi? poate suna ciudat dar asa e cum zic.

| Mary12 a răspuns:

Paiii nu esti fotogenica sad nu esti singura e ceva destul de normal sad

| eusicumine98 a răspuns:

Pai asta inseamna ca pozele doar schiteaza exteriorul si poate unora nu le place dar in realitate persoanele te cunosc cu adevarat si li se pare ca esti mai frumoasa decat in orice poza

| babe100 explică (pentru eusicumine98):

Ehh ai vorbit frumos dar nu e chiar asa. adica nu arat deloc ca in poze laughing

| eusicumine98 a răspuns (pentru babe100):

Nici nu am zis asta despre tine. Am zis in general.