| vmalex21 a întrebat:

Ce parere aveti despre Twoo si alte siteuri sau aplicatii de genul? E ceva de ele? Le folositi?

11 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu folosesc aplicatii de tipul acesta big grin prin urmare nu stiu ce "e de ele".

| vmalex21 explică (pentru justanotheruser99):

Bun.Si atunci la ce te-ai mai gandit sa raspunzi? Doar sa faci norma? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru vmalex21):

Sa îți ofer tie un prilej pentru a-ti demonstra cretinitatea big grin se pare ca nivelul tau se situează undeva la valoarea absoluta. Bravo!
PS: norma mi-am facut-o de mult laughing

| vmalex21 explică (pentru justanotheruser99):

Draguto de cretinitate suferi tocmai tu.Ca doar un om cretin se baga in seama pe langa subiect.Probabil habar n-ai ce inseamna cretinitate cu toate ca esti un exemplu foarte bun.Ai mai mult de 14 ani? Mamica ta inca nu a realizat ca a comis o greseala? Lasa etnobotanicele mai fetito ca deja te-a luat cu filme laughing

| vmalex21 explică (pentru justanotheruser99):

Si cand zici ca ti-ai facut norma probabil te referi la clienti...macar in meseria aia sa excelezi laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru vmalex21):

1. Da, am mai mult de 14 ani, daca chiar te interesează.
2. "Mămica" mea nu a făcut nicio greșeală, insa a ta a făcut un experiment eșuat, nu e de mirare faptul ca ești interesat de aplicații precum TWOO. Bănuiesc ca ești singur, dar așa vei si rămâne cu atitudinea asta. In cazul în care ma înșel, transmite-i toată compatimirea mea respectivei.
3. Spre deosebire de tine, eu nu consum etnobotanice laughing din cauza lor ti-au murit neuronii, iar acum il suprasoliciți pe singurul rămas.
4. laughing Nu, nu ma refer la "clienți". laughing Ai un de a interpreta greșit multe lucruri. Eu sunt de fapt o persoana buna care încearcă sa-i ajute pe cei cu un IQ mai redus, precum tine. Deci norma se referea la actele caritabile, Sherlock.

| vmalex21 explică (pentru justanotheruser99):

1- Si daca ai avea mai mult de 14 ani tot de pomana ai avea...totusi ma indoiesc, se vede de la o posta ca abia ti-ai ridicat buletinul.
2- Draguto, esti analfabeta.N-am zis ca sunt interesat ci doar am vrut sa vad ce parere au oamenii in general despre astfel de aplicatii.Te-ai gandit cu singurul tau neuron functional ca poate fac vreun sondaj? Invata sa citesti, poate vei mai fi primita la A Doua Sansa.
3- Tu consumi ceva de culoare maronie si urat mirositor.Nu uita sa te stergi la gura laughing
4- Ce sa zic....totusi e o diferenta intre un om care intrerpreteaza cuvintele unei proaste si una care habar nu are sa citeasca.Toti mucosii din Romania au aflat si ei ce e IQ-ul si vai doamne...vezi ca iti cad mucii de la nas laughing
5- Get a life draguto....esti tanara si nelinistita laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru vmalex21):

Discuția asta nu are nici un sens; Sti cum se spune: "Deșteptul cedează", prin urmare îți doresc: O zi buna!

| vmalex21 explică (pentru justanotheruser99):

Discutia nu mai are sens de cand te-ai bagat tu aiurea in ea.Subiectul era cu totul altul, trebuia sa te retragi de la inceput cu coada intre picioare.Pe la mine prin Ardeal se spune ca lauda de sine nu miroase a bine.Esti tu desteapta cum mai e mamica ta virgina.O zi buna iti doresc si eu...

| Simy_Simy_1967 a răspuns:

Aiurea cere tot timpul bani

| Caraiman_Ciprian_1985 a răspuns:

Niste hoti au cerut pe luna23 ron si mi-au luat 90 nici nu am putut sa refuz.Sa le fie rusine, am eu grija sa-i rezolva cu succes.mare grija oameni buni