| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Universitatea Nicolae Titulescu? Studiaza careva acolo?

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Este o Universitate super, dai un ban dar stai in fata, noi suntem multumiti.

| bruno9432 a răspuns:

Am doua prietene care au terminat Dreptul acolo. Au fost foarte multumite si de conditii si de profesori. Cladirea este destul de noua si arata foarte bine, sali de curs spatioase (au am fost la o universitate de stat iar salile pe unde ne trimiteau prin tot Bucurestiul erau groaznice)... asa ca e de bine happy