| anna19g a întrebat:

Vreau si eu pareri si cat mai multe informatii despre Universitatea Nicolae Titulescu. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Peste tot e greu mai ales la particular unde te lasă pe capete la examen numai să te duci la restanță.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

În legătură cu ce facultate?
Spune. cele mai multe detalii le poți afla de pe site=ul facultății.

| anna19g explică (pentru Azµre):

Orice facultate, daca treci usor, daca iei ex pe bune, etc ca eu nu prea stau bine la cap invatat si vreau o fac care sa trec ca gasca prin apa fara sa ma stresez cu invatat si sesiuni laughing cat mai putin stres. mersi

| Azµre a răspuns (pentru anna19g):

Peste tot e greu mai ales la particular unde te lasă pe capete la examen numai să te duci la restanță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la ei pe site si vei gasi ceea ce cauti. Altfel, o fabrica de diplome care scoate pampalai pe banda rulanta, ca doar ii scoate pe banii lor. Oricum, ceva mai buna decat Spiru Haret.

| anna19g explică (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza daca trebuie prezenta sau treci usor, pentru ca eu nu stau in buc si nu o sa pot merge mereu si daca iei ex si trebuie sa inveti pe bune sau trec ca gasca prin apa. Ms.