| SwAn a întrebat:

Ce parere aveti despre cei in zodia berbec?(in special femeile si va rog sinceritate pentru ca nu sunt zodia asta da vreau sa stiu ce parere aveti de ea)FuNDitZzA

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu sunt in zodia berbec.Sunt nascuta din 21 martie.
Se spune despre cei care sunt berbeci ca sunt temperamentali.
Este adevarat, pentru ca asa sunt si eu cateodata laughing
Eu mai am o colega care este in zodia berbec, iar ea este mai temperamentala decat mine, plus ca isi pierde foarte rapid rabdarea.
Depinde si de caracterul omului.

| Vögeln a răspuns:

Mama mea si inca o prieneta de-a mea sunt in zodia berbec. Sa iti spun ce cred despre ele:
Calitatile Berbecului

Berbecul are multe puncte pozitive de carcater. Cei nascuti sub acest semn sunt foarte puternici si entuziasti.

Sunt tipul de persoane care nu sunt descurajate de impasuri temporare. Stiu ce vor cu adevarat in viata si lupta pentru a-si atinge scopul.

Berbecii au o personalitate puternica si sunt un exemplu pentru ceilalti. Au o minte sclipitoare, activa si dau dovada de multa imaginatie si inventivitate.

Le place sa fie ocupati, sa aiba o activitate in care se implica cu devotament. Provocarile sunt pe placul lor, si isi dau toata silinta pentru a depasi obstacolele.

Viteza in desfasurarea sarcinilor este un atu important al unui Berbec. Sufletul acestor nativi este intotdeauna tanar si plin de optimism.

Defectele Berbecului

Cu totii avem defecte, nici nativi din zodia Berbec nu fac exceptie. Cateodata Berbeci nu sunt suficient de comunicativi cu cei din jur, in graba de a duce lucrurile la bun sfarsit poate omite cateva invitatii la discutie din partea celorlalti.

Cei care sunt mai sensibili ii pot vedea cu "limba ascutita" cateodata. In goana de a-si atinge scopurile pot deveni egoisti.

Nativii din aceasta zodie sunt impulsivi, daca lucrurile nu decurg asa cum vor ei, isi pierd rabdarea si devin foarte nervosi.

Rar un Berbec are momente de cumpana, de cele mai multe ori stie ce vrea cu adevarat si devine foarte incapatanat.
Sper ca te-am ajutat. Fundita?>:*

| Diiiia a răspuns:

Si eu sunt in aceias zodie

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Personal nu-ti pot spune nimic despre acesta zodie, nici eu nu sunt in zodia berbec, te pot sfatui doar sa citesti ce spun astrologii despre aceasta zodie iata link-ul http://www.scotty.ro/zodiac/zodiac_european/berbec_femeie.html
Succes :)

| exya_5295 a răspuns:

Eu sunt berbec si te pot asigura ca cei din zodia mea sunt foarte incapatanati, plini de energie, independenti, curajosi, agesivi si grabiti. Nu ne place sa ne iei pe ocolite. Femeile din berbec sunt de obicei dezordonate sau neatente dar cand isi doresc ceva devin adevarate doamne si mereu obtin ce isi propun, ce sa iti mai spun ne plictisim usor, vrem mereu actiune, uram monotonia, ne place sa radem, suntem o zodie plina de energie si dinamism.

| anabatr a răspuns:

Nu stiu foarte multe despre aceasta zodie dar te sfatuiesc sa citesti ce spun astrologii. eu de exemplu citesc de pe zodiacool....iti las link. e la libera ta alegere pe cine vrei sa crezi https://www.zodiacool.ro/zodiac-european/berbec
Poti sa calculezi si dupa data nasterii..iti da mai multe detalii