| dudici0 a întrebat:

Bunabatting eyelashes ce parere aveti despre zineryt? e bun pentru acnee? da rezultate imediat? big grin postati doar cei ce l-a folosit..nu vreau copy-paste de pe net happy dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Nu mi s-a parut bun de nici o culoare. Intr-adevar la inceput usuca cosurile si mai stiu eu ce. Dar are alcool si usuca prea tare pielea. Pe urma ea se obisnuieste asa si nu mai are nici un efect. Produsul asta il recomanda majoritatea dermatologilor. Prefer sa ma descurc singura decat sa mai merg la ei.
Inainte sa ma culc folosesc o lotiune cu care imi curat fata si pe urma o crema Apidermaliv cu laptisor de matca. Pe cosuri ma dau cu un gel de la Favisan cu gentiana, echinacea, germeni de grau si zinc si mi-a mers foarte bine. Pe langa astea beau multa apa ca sa se hidrateze pielea si incerc sa mananc ca lumea ca e`urile astea din toate prostiile afecteaza de asemenea pielea.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unii zic ca e bun, altii zic ca nu, eu cand l-am folosit nu mi-a fost de nici un folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sincer,nu este foarte grozav.
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!

| LoriLoL a răspuns:

Este putin cam agresiv pentru ten din cauza alcoolului..si nu da nici rezultate

| helpyou03 a răspuns:

Eu zic sa consulti un medic inainte.el va stii daca ti`se potriveste.la unii functioneaza la altii nu.