| Robo97 a întrebat:

Ce parere aveti e bun video ...merita sa fac si altele sau sa ma las? http://www.youtube.com/watch?v=Ymopqt9LCFc&feature=plcp

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Lasă-te,şi aruncă-te acolo unde-i dunărea mai adâncă.
Cocalari scuterişti, îi vezi prin toate satele. Nimic special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce.

| EgoFiet a răspuns:

Supperr, desi sunt fata il aodrr =p~. Parerea mea este sa mai faci. Like din partea mea!

| Raawr a răspuns:

Lasa-te, nu vad nimic interesant.
Nu te supara, dar mi-ai cerut parerea. Uite-o

| Biskuit3 a răspuns:

1. nu se potriveste piesa cu vdeo puteai pune si tu absent-pe 2 roti. 2.mai mari motociclete nu ai avut? 3 video e nasol de parca l-ai fimat cu telu. 4 imi plk ca v-ati pus casti sa nu va stie nimeni. 5 daca tot ai pus piesa aia de la bug mafia dc nu ai lasat-o sa se termine ma puneai si uh o img una alta. pe o scara de la 1 la 10 video ar merita 4big grin

| Robo97 explică (pentru Biskuit3):

E primul meu video.e normal sa am greselii sfarsitul a fost o greseala dar o sa revin cu un video nou si o sal postez..astept raspunsul tau atunci

| Biskuit3 a răspuns (pentru Robo97):

Khappy de data asta pune o piesa sa mearga pe videobig grin

| Biskuit3 a răspuns:

Man fa-ti rost de un pro vegas si esti bun apoiwinking

| Robo97 explică:

Respect parerile tuturor si am tras o conculuzie sa imi cumpar o camera profi(ceea ce am facut deja) si sa invat mai multe scamatorii..deoarece chiar daca la uniii cocalari zic ca nu am pus melodia buna sau nu-s ce sa faca ei un film mai bun si sa mi-l dea...dar desigur asta nu se va intampla ca e numai gura de voi