| UnZambetPentruToti a întrebat:

Ce parere aveti ed romanii au talent si la cat incep?
Voi va considerati cu talent?

Răspuns Câştigător
| oanyk a răspuns:

Buna! Eu cred ca e o oportunitate buna pentru cei care au un talent si nu au posibilitatea sa arate lumi. Prin aceasta emisiune eu vad o sansa pentru ei de a deveni vedete intr-o buna zi. Emisiunea incepe astazi la ora 20:30 (8:30/ opt jumate ).

Eu nu ma consider un talent, cu toate ca, cant tot timpul in casa si la scoala si toti imi spun ca am voce, dar nu cred ca am voce pana nu imi va confirma un profesionist.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incep azi la 8.30 pe pro tv.Am si eu cateva talente, dar nu atat de "bune" pentru televizor.

| pwp a răspuns:

Mie imi place emisine. Abia astept sa inceapa.
Talentul meu? Vocea.pe care, din pacate, nimeni nu o va auzi pentru ca nu pot sa cant in viata cuiva sad

| RockstaruldinCarpati a răspuns:

Incep la 20:30
funda? te log

| teonickateo a răspuns:

Hei saluit si eu am aceeasi problema... dar nu stiu...