| nesuferit a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre baetii care fac sala?

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Ce parere am? Hmm. nu pot sa mint, imi place sa vad un baiat bine sculptat, indeferent de cum a ajuns la acest rezultathappy pup

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ok sunt baiat si am sa iti raspund totusi.Nu cred ca ar trebui sa aiba o anume parere fetele despre baietii care fac sala.Pana la urma eu unu o fac pentru mine nu pentru a ma lauda sau ma rog presupun ca intelegi.Atatea fite frate... nu am sa mai vad

| nesuferit explică (pentru Narfundo):

Stai linistit, fac sala de un an, si o fac din placere, ca un hobby...dar am inpresia ca lumea catalogheaza asta ca a fi rusinos. si de asta eram curios de parerea voastra, poate e doar zona de unde sunt eu cine stie

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Am o parere buna de ce nu? Unii muncesc din greu sa obtina un corp frumos,altii ca sa se dea mari ce crezi? altii sa fie mai periculosi!
nu am o parere rea, in general si eu merg la sala pentru intretinere, ca sa iti mentii un corp frumos nu trebuie sa te infometezi neaparat! O ora doua de sala isi va vedea efectul!