| antoniaantonia7mai a întrebat:

Ce parere aveti voi despre numele antonia? pe voi cum sa cheama? vi se pare numele antonia un nume frumos? Sau va plac mai mult acelea simple gen ana,andreea, raluca?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este un nume deosebit, imi place

| Ioanantonia a răspuns:

E numele perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul e ca Antonia e un nume foarte complicat. Ce ti se pare tie simplu la Andreea si complicat la Antonia ca aproape-i acelasi lucru.
Mie, personal nu imi place numele asta, nu stiu de ce dar nu ma atrage, eu prefer numele mai speciale pe care sa nu le mai poarte nimeni sau aproape nimeni.

| KateMiddleton a răspuns:

Chiar imi place acest nume.Nu e plictisitor, e usor de spus si suna bine.

| oEbru a răspuns:

Este un nume foarte frumos! Bucură-te de el. big grin