| Roliii a întrebat:

Ce parere aveti voi fetele despre un barbat caruia ii place sa faca curatenie?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, probabil le place ca scapa de facut curat. Si asta e unul din lucrurile pe care le urasc femeile sa le faca atunci cand au o casnicie deci probabil vor aprecia asta. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca e curat si ingrijit, o parere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o părere. Este ceva normal, nu?

| MissADEEL a răspuns:

Consider că este o obligație a fiecăruia de a strânge în urma sa și că lucrul acesta nu este discutabil în funcție de sexul persoanei. Mai simplu spus, în opinia mea, nu ai nicio scuză că îți place să lași un loc murdar doar pentru că ești bărbat.
Mi se pare ceva de secol 21, iar mentalitatea conform căreia o femeie trebuie să facă tot menajul nu este pentru mine.

| Coquinne a răspuns:

E common sense, nu vad nimic special.