| xoxoBby a întrebat:

Sunt si eu fata si nu inteleg pe fetele/femeile care sunt cu un baiat/barbat doar pentru bani.Ce parere aveti despre ele?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste profitoare!

| Satango a răspuns:

Buna!

Acelor femei bani le fac placere asa cum barbatilor placerea le fac bani!
( Sper ca intelegi ce vreau sa spun ).
Bafta!

| SparkleO a răspuns:

Salut.

hai sa-ti zic cum stau lucrurile.
acele femei stau cu partenerii lor, doar pentru ca acestia pot sa le scoata in lume, si sa le fere si luna de pe cer.

nu vor sa mai aiba nici o responsabilitate... sunt ca un fel de c***e, care iti mananca banii zilnic.

| d182 a răspuns:

Hai spune tu că nu ţi-ar plăcea să ai un preten care să-ţi facă toate mofturile, măcar pentru o perioadă scurtă de timp laughing

| xoxoBby explică (pentru d182):

Sa sti ca nu..nu de aceea sunt cu un baiat pentru a-mi face toate mofturile, niciodata n-am profitat de ei.