| SabiSabinaSabiSabina a întrebat:

Ce pareri aveti despre Scoala Centrala, Caragiale si Rosetti? (pareri la fiecare in parte) merci!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toate cele trei licee sunt bune.

| SabiSabinaSabiSabina explică (pentru neutrino):

Ce stii despre fiecare? scoala centrala are optionale, activitati extracuriculare?
anturajele si alte chestii? la ce liceu esti?

| Andreea2611 a răspuns:

Anul ăsta intru la liceu şi eu tot in Bucuresti.Despre Caragiale am auzit că este un liceu de fițe, adică sunt copii de bani gata..acum nu ştiu dacă este aşa, în rest este un liceu foarte bun.Anul ăsta s-a adaugat clasă de profil "ştiințe sociale"... despre celelalte nu stiu sa-ti spun ceva mai mult...decât ca sunt licee bune

| Andreea2611 a răspuns:

O părere ştiu să-ți dau despre Caragiale, am auzit că este un liceu de fițe, gen copii de bani gata.Nu ştiu sigur, doar asa am auzit.În ciuda zvonurilor, eu tot l-am pus pe fişa mea de opțiuni, deoarece anul asta s-a adaugat clasa profil stiinte sociale. Celelalte, sunt licee foarte bune, cam atat iti pot spune...multa bafta!

| SabiSabinaSabiSabina explică (pentru Andreea2611):

Multumesc, tu ce medie ai avut si la ce licee dai?