| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Ce personaj din Naruto va place?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Cel mai mult imi place de Naruto! Pt ca vrea sa il scoata pe Sasuke din starea asta de nebunie si sa il readuca cu picioarela pe pamant! In plus are un comportamnet super! Nu reunta niciodata la promisuni si la prieteni sai!
P.S Nu-l urasc pe Sasuke pentru ca intr-un fel inteleg dc se comporta acum mezerabil! A innebunit! Toata viata lui a trebuit numai sa care in spate razbunarea clanului Uchiha pe umeri lui! De aceea acum vrea sa distruga Konoha!(asta e parerea mea)

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Imi plac toate personajele... Inafara de Sasuke!

| helpu a răspuns:

Naruto

| Crisis a răspuns:

Cel mai mult imi plac Naruto, Kakashi si Gaara thinking Nu-l suport pe Sasuke.

Răspuns utilizator avertizat
| Myuu a răspuns:

Hinata e favorita mea e asa de super! Se potriveste de minune cu Naruto, sper sa ramana cu ea love struck

| MadRaven a răspuns:

Imi place de naruto si sakura in prima sereie imi placea de sasuke da in seria a doua a devenit cam...

| Miyukii a răspuns:

Imi plac toate personajele,poate in afara de sasuke, si mai ales de cei din Akatsuki, Konan, Pain, Deidara...tie?

| madymadymadymady_4899 explică:

Imi plac toate pers. din Naruto in afara de sasuke happy

| SoraXOXO98 a răspuns:

Imi place de nagato.intra pe naruto.wikia.com/wiki/nagato

| MeowWow a răspuns:

Jiraya