| MaDaLyNuTzZa_3266 a întrebat:

Ce personaj va place din Naruto?

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Eu cred ca Naruto si Sasuke sunt egali, Sasuke nu e mai puternic ca Naruto, dar Naruto il poate intrece mai ales dupa ce invata sa controleze chakra lui Kyuubi in manga.Personajul meu favorit a fost Itachi crying

20 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Hmm...
Konan.
http://light.sunphoto.ro/photos/normal/36124507_DSTDKEVSN.jpg
Abilitate: Transformarea in 'fluturi' de hartie.

Dar tie?
________
O zi buna in continuare.

| Zoet a răspuns:

Naruto laughing

| BlackVeil a răspuns:

Gaara :X

| annahandball a răspuns:

In momentul de fata imi place cel mai mult de Naruto pentru va r devotat prietenilor sai si nu renuta niciodata!
Dupa aceea imi place de Sasuke (chiar daca a inebnit in ultima vreme) pentru ca e ffputernic si chiar si-a iubit clanul si familia(mai ales pe Itachi) nespus de mult!
P.S Seria Naruto s-a terminat de ceva vreme! Dc nu urmaresti Naruto Shippuden pe www.anime.kage.ro sub in romana?

| Qweell a răspuns:

Deidara

| Rritu a răspuns:

Nu m-am mai uitat la naruto de cand era pe Jetix happy
Dar personajul meu preferat pe atunci era Sasuke Uchiha
De ce? era foarte calm tot timpul, se enerva rartongue
Si cu toate astea era cel mai puternic (din cate tin minte)
laughing

| Cristina_5283 a răspuns:

Pai Hinata love struck

| xCapsunica a răspuns:

Numai stiu cum il chema, prietenul lui Naruto dupa care era mort Sakura.

| DODoubleG a răspuns:

Sasuke FTW

| Иαяʋтσ a răspuns:

Naruto

| DracoMalfoy a răspuns:

Din Naruto, Ino si Itachi... din Shippuden: Sasori.(si cam tot Akatsuki)

| OnStYl3 a răspuns:

Nu am intels niciodata chestia asta, cand ziceti 'Sasuke e cel mai puternic'. Titlul anime-ului e naruto, deoarece e sasuke cel mai puternic nu? rolling on the floor

| OnStYl3 a răspuns:

Nu e cel mai puternic... o sa vezi ca o sa moara in episoadele urmatoare. Adica, te mai uiti la Naruto?

| OnStYl3 a răspuns:

Si dupa moare Sasuke Uchiha.

| OnStYl3 a răspuns:

Urmariti shippuuden si dupa mai vorbim... voi le scoateti asa din burta.

| Claudiuu a răspuns:

Madara Uchiha.

| panciu2000 a răspuns:

Itachi

| MaDaLyNuTzZa_3266 explică:

Sasuke e mai puternic ca Naruto :p

| MaDaLyNuTzZa_3266 explică:

Cn moare la sfarsit Naruto sau Sasuke? Dau fnda pentru un raspuns corect

| gratielagigi a răspuns:

Itachi :X