| Angel_4453 a întrebat:

Ce planuri aveti de craciun? Unde mergeti in vacanta?
eu...acasa cu familia si poate cateva party-uri cu prieteni!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

De Craciun cu familia iar de Revelion party cu gascasmug
Cu cate filmulete demne de postat pe Youtube se lasa fiecare Revelionlaughing

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Acasa si ma uit dupa colindatori sexy laughing Poate ma voi duce la nanashi (acolo atata mancare primim ca e de ajuns pentru 5 zile laughing )Craciun fericit laughing

| DakotaRoyse a răspuns:

Acasa e cel mai bine de Craciun happy Si criza asta e un motiv foarte bun sa stai acasa laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu tot acasa, parintii o s alucreze si eu acasa cu bunicastraight face nu prea e un Craciun in familie, dar asta este.

| Adeline_7224 a răspuns:

Party normal love struck

| alberto2010 a răspuns:

Du-te intr-un club cu prieteni cu gagicile nu stiu...big grin