| Bsksnnsks a întrebat:

Ce poate pica la examenul de capacitate(ma refer ca argumentarea de la romana) daca la simulări a picat fabula iar ca model este genul dramatic?
Eu cred ca ar pica Basmul...dar nu stiu ce sa zic!
Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate pica tot ce ati avut la simulare.

| tal4556 a răspuns:

Ceva poezie clar

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Poate pica absolut orice. Si eu am crezut anul trecut ca NU are cum sa pice liricul pentru ca a fost si la simulare si si in anii trecuti tot liric a picat. Si nu m-am pregatit din liric. Si ghici ce? Fix ala a picat. Asa ca pune-te si invata cat de multe genuri si specii poti. Ceea ce vei primi este imprevizibil si impredictibil. Mult succes la examene!

| Karol1877 a răspuns:

Dramatic