| anonim_4396 a întrebat:

Ce porecla credeti ca as putea sa imi pun daca ma cheama Monica?big grin

8 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Ica. Miu. Demonica. Munutsu. Monee. Onna.

| Yarinn a răspuns:

Moni, mona, ica, oni...

| maite36 a răspuns:

Moni, monicutza, monalisa, funditabatting eyelashes

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Iti mai trebuie poreclaa?waitingwaiting!? Esti Punctu`! Si PUNCT! asa ramailaughing

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Depinde cum iti place sa "te alinti" laughing.
Poate...Moni, Mona, Monicuta, Ica (laughing) sau poti sa iti faci singura o porecla care sa n-aiba legatura cu numele tau, dar sa aiba legatura cu ceva ce iti place sa faci, ceva ce te...caracterizeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. pe mine ma cheama Alina...si fratiorul meu imi spunea Ala...si asa a ramastongue stiu o persoana care danseaza cam prost si a fost poreclit baletrolling on the floor

porecla ta trebuie sa aiba legatura ori cu aspectul fizic, ori cu numele sau cu ce vrei tu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca ar fi mai bine kiki.

| dYa_2944 a răspuns:

Moni