| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Ma cheama larissa... ce porecla as putea avea?

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Porecla nu trebuie sa ti-o pui tu.ci oamenii din jurul tauwinking

Si daca cine stie ce porecla primesti si n-o sa-ti placa, mai bine n-ai mai cauta si in + Larissa e un nume extraordinar :X

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Lali

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai mie imi place Liss, asta mi se pare cel mai frum.

| AvalohAlyn a răspuns:

Lisa, Lary, Larru, Larissutza, Larissy, Lissy, Larissita, Larra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna larissa...Issa ar fi un mic nick-name foarte practic si util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi fffrm lala lali lola lisa lara lary larisutza larisoaica lela si cammmm atat daca mai stiu o sa scriu si me mine ma cheama larissa
si imi place numele