| anonim_4396 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru : O fata brunete cu ochii mari negri care se numeste magda, o fata satena si creata cu ochii albastrii superbi care se numeste Carla si o fata blonda care se numestii andreea... Pliss Dau fundita... A fost asa : Magda = Merry, Carla=Charlie si Andreea =Bella pentru ca o cheama si isabella, dar vrem sa cautam altele tot care sa aiba leg. cu numele. PLISS REPEDE big grin

1 răspuns:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

O fata brunete cu ochii mari negri care se numeste magda: "Gipsy"
o fata satena si creata cu ochii albastrii superbi care se numeste Carla: "Lolita"
o fata blonda care se numestii andreea: "Pisy"