| NinelGuevara a întrebat:

Ce pot face ca pe facebook la notifications sa nu apara invitatiile prietenilor in jocuri? ma disperaaa straight face

1 răspuns:
| onlyme2851 a răspuns:

Pai dai click pe "cereri de jocuri "apoi pe" ignora toate" la fiecare joc la care ai cereri...o sa te intrebe apoi daca vrei sa blochezi jocul respectiv sau sa raportezi...dai pe blocare.Eu am facut asa la fiecare joc la care aveam cereri.Nu stiu daca exista alta modalitate mai rapida.big grin