| stella390 a întrebat:

Ce pot face cu un glob spart? Ceva artisti...
Pai am dat acum bradul si am spart din greseala un glob din plastic subtire si transparent de culoare rosie.
Ce as putea face cu el in afara sa il aunc, daca il sparg in bucatele mici pot a il folosesc pe post de sclipici?

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Daca este spart pe jumatate il poti folosii ca o cutie mica in care sa pui lucruri mici ca de ex. pioneze sau ace. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aruncă-l cu mult elan! Poate ai bafta să te accidentezi cu el dacă-l opreşti, sau dacă-ţi pare foarte rău de el dă-l dirigintei ca amintire!

| Indestructible a răspuns:

Să ţi-l bagi pe gât. Asta poţi să faci.